Back
woocommerce-placeholder

Mirosław Sygnet

“Profesjonalna firma!!! Przeszedłem szkolenie A2 oraz NSTS-01 i 02 – Pan Mikołaj ma duże doświadczenie praktyczne i wiedzę z zakresu teorii – ale najważniejsze, że potrafi się nią w przystępny sposób dzielić. Szkolenie uzupełnione dobrej jakości prezentacjami i materiałami. Jestem bardzo zadowolony z wyboru Eventdrone i współpracy z nimi.”

woocommerce-placeholder

Bogdan Łodyga

“Bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe. Kurs praktyczny prowadzony w miłej atmosferze. Podczas kursu praktycznego instruktor przekazał wskazówki praktyczne tyczące latania. Polecam”

212010835_4546673875343423_8554264047460102202_n

Piotr Tymosiak

“Zdecydowanie polecam. Miałem okazję robić szkolenie u Mikołaja. Bardzo fajny kontakt, wszystko jasno wytłumaczone, szkolenie przebiegło bezproblemowo i mega profesjonalnie. Polecam :)”

Wiktor Grzejda

Wiktor Grzejda

“Przeszedłem szkolenie NSTS 01-06 i zdecydowanie POLECAM.
Profesjonalizm z looźna atmosferą !
Pełno przejrzystych materiałów i sam instruktor Mikołaj z ogromna wiedzą i świętym podejściem.
Mimo ukończenia szkolenia dalej w przypadku jakiś pytań z mojej strony (a mam ich sporo) otrzymuje natychmiastowa odpowiedz i pomoc, taka dbałość o klienta to rzadkość w dzisiejszych czasach.
Nic tylko chwalić!”

Daniel Szcześniewski

Daniel Szcześniewski

“Serdecznie polecam współpracę z firmą “Eventdrone.”

Bartek A. Wasilewski

Bartłomiej A. Wasilewski

Founder and CEO

“Dotychczasowa współpraca pozwala mi zarekomendować firmę “Eventdrone” jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego najwyższej klasy technologię podczas realizacji filmowych i fotograficznych. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę “Eventdrone” jako rzetelnego partnera biznesowego.”

Mistrzowie Imprez Logo

Robert Rybarczyk

Managing Director

“Niejednokrotna współpraca przy organizacji spotkań integracyjnych dla naszych klientów to przyjemność pod każdym względem. Firmę Eventdrone charakteryzuje bowiem elastyczne podejście względem oczekiwań klienta, dbałość o szczegóły i jakość wykonanej usługi oraz pełne zaangażowanie w projekt. Ponadto na uwagę zasługuje również: najlepszej klasy zaplecze sprzętowe, wysoka kultura osobista obsługi oraz wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie, którą chętnie i z pasją dzielą się z uczestnikami eventów.”

Language