Back

KLATKA POKAZOWA Z DRONAMI

Naszą klatkę do lotów pokazowych wykorzystywaliśmy na różnych wydarzeniach, takich jak targi, pikniki firmowe, międzynarodowe eventy lotnicze, festiwale czy imprezy prywatne. Posiadamy doświadczenie w obsłudze zarówno dużych imprez międzynarodowych, jak i kameralnych pikników firmowych czy rodzinnych. 

Klatka wykonana jest z metalowych profili, o wymiarach podstawy 5 x 5 m, wysokości 3,5 m, w całości zabezpieczona siatką, również od góry, uniemożliwiając “wyfrunięcie drona” – co stanowi częsty wymóg na imprezach lotniczych oraz masowych eventach. Istnieje możliwość zawieszenia banerów reklamowych z logo firmy.

 

Klatka umożliwia bezpieczne przeprowadzanie lotów dronów, konkursów, rywalizacji, czy walki dronów, zawsze zgodnie z wytycznymi dla imprez masowych, nawet na lotniskach czy aeroklubach, ze względu na kompleksowe zabezpieczenie siatką. Wykorzystywaliśmy ją zgodnie z prawem i zasadami, np. podczas międzynarodowych pokazów lotniczych na płycie Lotniska Poznań Ławica. Montaż i demontaż klatki zajmuje około 1,5 godziny.

Zastosowanie klatki:
1. NAUKA: Treningi w trybie trener-uczeń, gdzie aparatury są podłączone za pomocą okablowania, umożliwiające instruktorowi przejęcie kontroli nad dronem w każdej chwili.
2. POKAZ: Loty pokazowe wykonywane przez instruktorów, obejmujące zawisy, obroty, piruety itp.
3. WALKA DRONÓW: Loty kilku dronów w klatce, walki 2-3 osób małymi dronami zabawkami, lub w przypadku większego budżetu walki większych dronów 1vs1, z różnymi zasadami, takimi jak utrzymanie w powietrzu, strącenie przeciwnika, czy zahaczenie przeciwnika na siatce.
4. POWIERZCHNIA REKLAMOWA: Konstrukcja przyciągająca uwagę, z dużym potencjałem reklamowym i przestrzenią na banery na wysokości około 4 m, co sprawia, że reklama jest widoczna z każdego miejsca eventu.
5. ZAWODY, RYWALIZACJA, KONKURSY: Organizacja zawodów, np. kto dłużej utrzyma się w powietrzu dronem zabawką, liczony czas na stoperze, ilość obrotów dronem, konkretne figury itp.

Obsługa klatki z dronami:
Klatkę, drony oraz pełną obsługę zapewniają nasi Instruktorzy, posiadający doświadczenie w prowadzeniu praktycznych szkoleń pilotażu dronów oraz konstrukcji dronów. Oprócz instruktora pilnującego bezpieczeństwa przy klatce, zawsze dostępny jest drugi instruktor, odpowiadający na pytania i dbający o płynność działań. Minimum 3, a najlepiej 4 wykwalifikowane osoby – Instruktorzy dronowi z uprawnieniami lotniczymi – są wymagane do ciągłej obsługi klatki podczas masowego eventu.

KLATKA:
Klatka jest dwupoziomowa. Na powyższych zdjęciach przedstawiony jest jeden poziom. Do tej pory nie było potrzeby montowania wyższej i szerszej klatki, o wymiarach ponad 4,6 m wysokości i 4,7 x 6,5 m szerokości, jednak opcjonalnie istnieje taka możliwość. Wtedy do montażu potrzebne są 5-6 osób ze względu na potężną konstrukcję.

W CENIE WYNAJMU KLATKI:
– 1 dzień obsługi do 8 godzin pracy
– Montaż, demontaż
– 3-4 osoby do obsługi (Instruktorzy dronowi UAVO z kwalifikacjami lotniczymi)
– Klatka wraz z siatką i mocowaniami
– Lądowisko dla drona
– Wynajem dronów do lotów pokazowych, nauki, zawodów, konkursów
– Reklama, banery na klatce (*banery do zawieszenia na klatce dostarcza klient, w przeciwnym wypadku zawieszamy własne banery z logo IRON SKY)
– Opcjonalnie warsztaty dronowe, pogadanka o dronach dla chętnych”

Language